Infinity Dance Team logo

Infinity Dance Team

Brno

Naučte se tančit!

taneční lekce a kurzy pro školní rok 2023/2024
Kurzy pro děti
Kurzy pro dospělé

Pro-Am - Trénink s profesionálním partnerem

Chcete začít tancovat, ale nemáte partnera nebo partnerku? Máme tanečníky i tanečnice, které Vám s tím pomohou. Budete v kolektivu, kde se budete společně zlepšovat a učit sestavy jako v tanečních. Pokud budete mít zájem o soukromou výuku, je možné si domluvit s profesionálem individuální tréninkové lekce.

Ladies sólo latina + standard

Tančení pro dámy, které nikdy netančily, nebo si chtějí oživit kroky z tanečních. Vítány jsou i bývalé tanečnice, které by se rády vrátily na parket. Náplní hodin je technika i styling, tvoří se zábavné variace na hudbu a jde také o ideální způsob zlepšení kondice a spalování kalorií. Vhodné pro všechny věkové kategorie.

Sportovní tanec K4

Taneční přípravka pro mládež a dospělé páry i jednotlivce, které s tancem teprve začínají nebo si chtějí oživit informace z tanečních. Pro všechny od 14ti let. V případě zájmu lze z kurzu plynule navázat do složky věnující se sportovnímu tanci soutěžně.

Sportovní tanec K3

Soutěžní složka pro třídy EDC, v kurzu se věnujeme rozvíjení techniky i učení složitějších figur. Do složky může přijít pár i jednotlivec, vhodné pro všechny kdo přemýšlí o soutěžním tanci a mají již nějaké minimální základy.

Sportovní tanec K1

Soutěžní složka pro tanečníky třídy BAM.

Kondiční trénink

Všeobecný kondiční trénink pro sportovce každého věku. Kondiční trénink zahrnuje kardio, posilování, trénink s vlastní vahou i s lehkým závažím.

Taneční pro dospělé

Hodiny společenských tanců pro všechny věkové kategorie, pro páry, co nikdy netančily, i pro ty, kteří si chtějí po letech připomenout kroky z tanečních. Zábavnou formou se probírají základní kroky všech společenských tanců, jako je např. waltz, valčík nebo jive. Tento kurz může být skvělou přípravou na plesovou sezonu, nebo jen ideální způsob, jak si zpestřit společný večer. V případě zájmu jde pokračovat do pokročilé složky, kde se učí více taneční techniky, nebo se posunout k soutěžnímu tančení v seniorských kategoriích.

Rozvrh podzim 2023

Brno

Kde nás najdete.

49°10'31.742"N 16°35'29.900"EHorní 729/32
Brno - Štýřice
639 00

Taneční sál Horní 32 v Brně se nachází v městské části Štýřice. Nedaleko sálu se nachází Hotel Brno a Ubytovna Horní. U tanečního sálu je možné zastavit v ulici Horní situované blíže Ubytovny, nebo vjet do dvora tanečního sálu, odkud je poté možné přes terasu a menší posezení projít přes recepci přímo do šaten.

Připravujeme nové webové stránky.

Sociální sítě

Pro více informací ohledně kurzů nás můžete kontaktovat na sociálních sítích, kde Vaše dotazy rádi zodpovíme.

Další kontaky

Jsme pro Vás on-line na e-mailu a telefonu. Samozřejmostí je možnost kontaktování přes WhatsApp.

Máte vybraný kurz?

Registrace do kurzů

Po kliknutí na odkaz budete přesměrováni na registrační stránku. Po potvrzení přihlášky našimi správci budete pozváni do klubového systému EOS.

Stávající uživatel

Pokud jste již v našem klubovém systému registrováni, přejděte do EOSu a požádejte o zápis do příslušného kurzu.

Nemám kurz vybraný.

Ještě nemáte vybráno, ale chcete být informováni o spuštění nových kurzů?

Vložením své e-mailové adresy a kliknutím na tlačítko „odebírat newsletter“ aktivně souhlasíte se zasíláním informací o akcích a obchodních nabídek týkající se Infinity Dance Team z.s.
Souhlas s odesiláním můžete vždy odvolat kliknutím na odkaz v e-mailu.