Infinity Dance Team logo

Infinity Dance Team

Újezd u Brna

Naučte se tančit!

taneční lekce a kurzy pro školní rok 2023/202r
Kurzy pro děti
Kurzy pro dospělé

Ladies FIT DANCE sólo

Tančení pro dámy, které nikdy netančily, nebo si chtějí oživit kroky z tanečních. Vítány jsou i bývalé tanečnice, které by se rády vrátily na parket. Náplní hodin je technika i styling, tvoří se zábavné variace na hudbu a jde také o ideální způsob zlepšení kondice a spalování kalorií. Vhodné pro všechny věkové kategorie.

Orientální tanec

Tančení pro dámy, které nikdy netančily, nebo si chtějí oživit taneční kroky. Vítány jsou i bývalé tanečnice, které by se rády vrátily na parket. Náplní hodin je technika i styling, tvoří se zábavné variace na hudbu a jde také o ideální způsob zlepšení kondice a spalování kalorií. Vhodné pro všechny věkové kategorie.

Taneční pro dospělé aneb nejen opáčko na ples

Hodiny společenských tanců pro všechny věkové kategorie, pro páry, co nikdy netančily, i pro ty, kteří si chtějí po letech připomenout kroky z tanečních. Zábavnou formou se probírají základní kroky všech společenských tanců, jako je např. waltz, valčík nebo jive. Tento kurz může být skvělou přípravou na plesovou sezonu, nebo jen ideální způsob, jak si zpestřit společný večer.

Jóga

Aktivita pro všechny věkové kategorie, která Vám dodá spoustu energie a optimismu. Jóga je skvělým prostředkem k tomu se v průběhu týdne zklidnit, protáhnout celé tělo a dopřát mu pohyb.

Kondiční trénink pro ženy

Ideální pro nabytí či udržení kondice. Tyto hodiny jsou určené pro ženy, takže slibují dámskou jízdu s kusem zábavy. Náplní hodin je posilování, kardio, tonizace i fyziologické postupy, cvičení probíhá s pomůckami s i vlastní vahou. Začít může kdokoliv a kdykoliv.

Rozvrh podzim 2023

Újezd u Brna
Pátek

Kde nás najdete.

49°6'6.155"N 16°45'17.046"EMasarykova 701
Újezd u Brna
664 53

Taneční sál v Újezdě u Brna se nachází v objektu na ulici Moskevská. K dispozici je nově zrekosntruovaný sál. Součástí objektu je také kavárna, která slouží jako vhodné místo pro odpočinek po náročném tréninku. Možnost parkování je přímo před objektem na vyhrazeném parkovišti podél ulice Moskevská.

Připravujeme nové webové stránky.

Sociální sítě

Pro více informací ohledně kurzů nás můžete kontaktovat na sociálních sítích, kde Vaše dotazy rádi zodpovíme.

Další kontaky

Jsme pro Vás on-line na e-mailu a telefonu. Samozřejmostí je možnost kontaktování přes WhatsApp.

Máte vybraný kurz?

Registrace do kurzů

Po kliknutí na odkaz budete přesměrováni na registrační stránku. Po potvrzení přihlášky našimi správci budete pozváni do klubového systému EOS.

Stávající uživatel

Pokud jste již v našem klubovém systému registrováni, přejděte do EOSu a požádejte o zápis do příslušného kurzu.

Nemám kurz vybraný.

Ještě nemáte vybráno, ale chcete být informováni o spuštění nových kurzů?

Vložením své e-mailové adresy a kliknutím na tlačítko „odebírat newsletter“ aktivně souhlasíte se zasíláním informací o akcích a obchodních nabídek týkající se Infinity Dance Team z.s.
Souhlas s odesiláním můžete vždy odvolat kliknutím na odkaz v e-mailu.